درباره میکاپ رز بیشتر بدانید

برند میکاپ رز محصولات خود را با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا و بهره گیری از مواد مرغوب، تحت لیسانس کشور ترکیه تولید می کند. گروه بخش تحقیق و توسعه و تیم تولید این کمپانی متشکل از شیمیدانان و مهندسین موفقی است که همگی در زمینه های خود متخصص هستند و محصولات خود را با شعار کیفیت، سلامتی و سازگاری با محیط زیست تولید می کند.

مواد اولیه محصولات با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای جهانی تهیه می شود. دستمال مرطوب های میکاپ رز با 3 عصاره مختلف ( هندوانه، خیار و آلوئه ورا و نارگیل ) در بسته های 25 عددی تولید شده اند.

وجه تمایز و نقاط قوت دستمال مرطوب های آرایش پاک کن میکاپ رز می توان به قابلیت پاک کنندگی آرایش صورت و چشم ها حتی آرایش ضدآب، چربی و آلودگی های سطح پوست بدون خشک کردن و از بین بردن مواد ضروری پوست و بافت نرم و لطیف اشاره کرد. همچنین بهره گیری از عصاره های طبیعی از نقاط قوت این محصولات به شمار می آید که به آبرسانی و مرطوب نگه داشتن پوست صورت کمک شایانی می کنند. الیاف استفاده شده در این دستمال مرطوب ها از جنس اسپانلس ضخیم با بالاترین کیفیت می باشد. این الیاف بافت بسیار نرمی دارند و از دوام نسبتا بالایی برخوردار هستند.

پد آرایش پاک کن میکاپ رز دارای نشان TUV و نشان CE که اولین پد آرایش پاک کن تولید شده در ایران می باشد دارای ویژگی هایی از قبیل دور دوخت بسیار نرم، تولید شده از پنبه 100 درصد خالص، بافت ضخیم و چند لایه بسیار نرم با قدرت جذب بسیار بالا می باشد و آرایش و آلودگی های پوست را با ملایمت تمیز می کند. این محصول در بسته بندی 92 عددی تولید شده است که به دلیل کاربردی و در دسترس بودن می توان به همه جا با خود حمل کرد.

TUV  اتحادیه بازرسی و پایش فنی است که مقر اصلی آن در آلمان واقع شده است. بر روی سلامتی کالاهای صنعتی ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف نظارت دارد تا استانداردهای ارائه شده برای سلامت انسان و محیط زیست را تأمین کنند.

محصولات حاوی نشان CE از نظر سلامت، امنیت و مضر نبودن برای جسم انسان و محیط زیست مورد قبول اروپا هستند و بر روی آن ها آزمایش های لازم انجام شده است.